Publicat 25 Sep 2020 | Reactualizat 23 Oct 2020 | Expiră 26 Oct 2020

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare economice, specializare Contabilitate
  • Experiență obligatorie, minim 3 ani în domeniu
  • Cunoștințe de legislație contabilă și fiscală
  • Cunoștințe de operare MS Office, Google Drive
  • Abilități de comunicare, relaționare
  • Capacitatea de a asimila rapid informații noi
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic
  • Motivare interioară pentru învățare reglementări contabile și fiscale

Descrierea jobului

  • Urmărește și raportează asupra desfășurării implementării a cel puțin unui proiect de investiții cu finanțare europeana
  • Completează rapoarte de cheltuieli și fluxuri de numerar
  • Verifică registrul de mijloace fixe, situații ale stocurilor și clienților restanți și înregistrează ajustări potrivit politicii de contabilitate
  • Participă la procedura de calculație a costurilor produselor finite și întocmește raportări privind dinamica și structura acestora
  • Participă la îmbunătățirea procedurilor de măsurare și control ale firmei și redactarea acestora la cererea conducerii
  • Reconciliază solduri furnizori și transmite confirmări de solduri clienților și furnizorilor
  • Verifică documente primare: facturi, chitanțe, deconturi de cheltuieli
  • Menține relația cu banca pentru predarea de documente specifice
  • Își însușește legislația contabilă și fiscală potrivit îndrumării conducerii

Suntem o echipă tânără, formată exclusiv din profesioniști în domeniu, medici veterinari cu un puternic atașament față de animale și o profundă înțelegere a nevoilor clienților noștri, suntem un vector de schimbare pe piața veterinară.

Expirat
ECONOMIST  -  VETRO SOLUTIONS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles