Publicat 08 Sep 2020 | Reactualizat 06 Oct 2020 | Expiră 09 Oct 2020

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana motivata, dinamica, proactiva si privesti proiectele ca pe o provocare si oportunitate dе dezvoltare, esti partenerul ideal!
Te-ar ajuta si ne-am bucura daca ai avea:

- studii superioare in domeniul economic,
- experienta in activitatea financiar-contabila (minim 3 ani ),
- bune cunostinte de utilizare MS Office (Excel, Word),
- cunoasterea unui soft de contabilitate (WinMentor/ Nexus),
- cunostinte limba engleza (nivel mediu),
- abilitati de planificare si organizare,
- persoana dinamica, orientata spre rezultat,
- flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si interrelationare,
- rezistență la stres, multitasking, disponibilitate pentru proiecte noi.

Descrierea jobului

- intocmire diverse documente contabile primare (facturi ,avize ,deconturi),
- inregistrari contabile primare ( facturi furnizori interni,externi ,etc),
- monitorizarea platilor si incasarilor,
- asigurarea relatiei cu banca,
- relationarea cu serviciul de contabilitate externalizat –primirea la timp si corect a documentelor contabile solicitate,
- monitorizarea stocurilor,
- intocmire rapoarte rapoarte financiare,
- urmarirea si asigurarea cash-flow-ului.

Beneficii
- mediu de lucru dinamic, digital, antrenant, intr-un domeniu in plina dezvoltare
- pachet salarial motivant

In cei peste 26 ani de activitate in Romania, HOLDMANN s-a afirmat mai intai ca furnizor principal de echipamente sanitare si de igiena de calitate, devenind acum alegerea preferata pentru utilarea bailor in marile proiecte de birouri, centre comerciale, sportive, industriale si hoteliere.
Valorile la care tinem si ne definesc sunt respectul pentru clienti, calitatea, promptitudinea, consecventa, spiritul si munca de echipa si, nu in ultimul rand, creativitatea.
www.holdmann.ro

Expirat
ECONOMIST  -  HOLDMANN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles