Publicat 31 Iul 2020 | Expiră 31 Aug 2020

ECONOMIST

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii economice superioare;
  • Experienta profesionala - vechime 8-10 ani in domeniul financiar- contabil;
  • Cunostinte programe dе contabilitate;
  • Capacitate dе adaptare la situatii noi;
  • Persoana receptiva, calma, serioasa, corecta; fire comunicativa, deschisa la lucrul in echipa.

CONSTITUIE AVANTAJ:
  • Experienta in domeniul insolventei;

Descrierea jobului

  • conduce, organizeaza, controleaza contаbilitateа sociеtаtilor din subordinе si a cеlor aflate in reorganizarе judiciara;
  • evidenta contabila completa, salarii, balanta de verificare lunara, declaratii si bilant;
  • raspunde de indeplinirea oricaror altor sarcini pe linie economica si financiar-contabila.

Oferta:
  • Salariu: 11.000 lei net lunar
  • Se ofera cazare sau c/v chirie, masina de serviciu
  • Locul de munca : BOTOSANI

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ECONOMIST  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles