Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 28 Aug 2019

ECONOMIST

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

MAURER IMOBILIARE TIRGU MURES ANGAJEAZA ECONOMIST:

Cerintele candidatului:
- studii superioare economice;
- cunoasterea programului CHARISMA obligatoriu (sau alt program bazat pe ERP);
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu- avansat (scris, citit – cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj);
- minim 2 ani experienta;
- personalitate dinamică, comunicativa, organizata, analitica, punctuala;
- loialitate si confidentialitate;
- persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactiva;
- calitate de expert contabil constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistrarea corecta si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara: facturi furnizori, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli, etc. in conformitate cu legislatia in vigoare.
- urmarirea soldurilor contabile: clienți, furnizori, banca;
- intocmirea de rapoarte si analize;
- relationare cu institutii financiar - bancare;
- intocmire/verificare balanta;
- intocmire/verificare bilant.

Pachet salarial/beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Posibilităţi de promovare;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

MAURER IMOBILIARE este o societate cu capital privat german, care şi-a început activitatea în construcţii imobiliare în anul 2005. Primul proiect imobiliar a fost realizat în Cluj-Napoca, un imobil cu 29 de apartamente, urmat de proiectul care ne reprezintă: Avantgarden Brașov. Complexul Avantgarden3 din Brașov prevede construcția a peste 3500 de unități locative, iar la Sibiu este în dezvoltare un proiect cu 1800 de apartamente.

ECONOMIST  -  MAURER IMOBILIARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles