Publicat 24 Mai 2019 | Expiră 24 Iun 2019

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare, de preferat in domeniul economic;

Specializare in sisteme informatice de tip: Ciel V7, Winmentor, Karisma, Aplicații pontaj;
Cunoștințe avansate Office 2016/O365/SharePoint,OneDrive;
Experiența de minim 3 ani de zile pe o poziție similara;
Bune cunoștințe de limba engleza nivel avansat;
Integritate morala si etica profesionala, lucrul doar in echipa si departamente , capabil de a supraveghea tot fluxul de activități zilnice ;
Buna organizare a timpului, capacitatea rapida de asimilare si prelucrare informații, atenție la detalii;
Experiența in activități de redactare, transmitere, recepționare , evidenta documente comerciale (statistica, comenzi, oferte, situații, raportări) si documente administrative specifice funcționarii unei societății comerciale.

Descrierea jobului

- Capacitatea de a îndeplini responsabilitatile si obligatiile prevazute in Regulamentul pentru Protectia Datelor cu caracter Personal(GDPR 679/2016), in special articolele 5/6/24/30/32;
- Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Verificarea documentelor contabile, supervizarea financiar-contabila si fiscala a acestora;
- Fluxul operatiunilor contabile de la documentul primar pana la bilant, spete, legislatie;
- Comunicarea cu clientii Companiei;
- Analize pe baza rezultatelor obținute și previzionate;
- Pregătirea declarațiilor și raportărilor periodice, lunare, semestriale și anuale;
- Întocmire raportări management pentru client;

- Experiență minim 3 ani.
Beneficii:
• loc de muncă stabil într-o companie în plină dezvoltare;
• salariu atractiv;
• instruire pe post;
• colectiv tânăr;

Încă de la înființarea companiei în anul 2005, numele HANDYMAN este sinonim cu profesionalismul. Calitatea incontestabilă și promptitudinea se îmbină cu varietatea, rezultatul fiind o gamă diversificată de servicii adresate companiilor medii și mari.
Scopul companiei HANDYMAN in ultimi 15 ani il reprezinta MANAGEMENTUL CALITATII SERVICIILOR, construind impreuna cu echipa de profesionisti un ansamblu de activitati, al caror scop il reprezinta atingerea unor obiective reale de utilizare optima a resurselor si eficientizarea personalului in vederea diminuari pierderilor. Acest ansamblu confera clientilor Handyman, incredere si un raport bun de calitate,versus costurile serviciilor contractate

Expirat
ECONOMIST  -  HANDYMAN INTERNATIONAL SRL