de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate, profil economic,
- experienta minim 2 ani post economist, evidente contabile,
- cunostinte bune de legislatie financiar-contabila si intocmire declararii fiscale,
- cunostinte operare PC nivel avansat,
- cunostine operare programe de contabilitate, SAP avantaj,
- capacitate de lucru cu volume de date, analiza si sinteza informatii,
- atentie la detalii, gandire logica, capacitate de a face corelatii intre informatii,
- responsabilitate, atitudine pozitiva, implicare si integritate.

Descrierea jobului

- verificare si introducere documente contabile,
- verificari sold si rulaj cont contabile,
- verificare si intocmire declaratii fiscale.

Oferim:
- Mediu de lucru la cele mai înalte standarde
- Sistem de salarizare orientat către performanţă
- Echipă dinamică, pozitivă, atmosferă de respect și colegialitate;
- Programe de instruire la angajare, formare continua, acces la plaforme de training de specialitate;

Suntem o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european. În cei 23 de ani de activitate în domeniul auto, echipa a crescut și s-a dezvoltat odată cu business-ul, astfel că astăzi avem peste 700 de angajați în firmele din grupul ATP Exodus. Principalele firme din grup sunt: - ATP Exodus - divizia de piese auto; clienții noștri ne cunosc ca fiind un partener de incredere pe piața pieselor de schimb și a accesoriilor pentru camioane și vehicule mari prin rețeaua de sucursale deschise în România, Bulgaria și Ungaria. - ATP Motors RO, dealer pentru mărcile Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Suzuki, MAN și Ford Truck; oferim o gamă complexă de produse și servicii prin Centrele Autorizate de Vânzări și Service in Baia Mare, Oradea, Bistrita si Sannicoara (Cluj). - ATP Transit, o componentă importantă a business-ului pe partea de transport și logistică atât in Romania cat si in Europa cu o flota de peste 50 camioane. În concepția noastră, totul ține de încredere. Nimic nu e prea mult, nimic nu e prea greu, iar ceea ce începem ducem la bun sfârșit. Profitul, banii, sunt un mijloc spre scop si nu un scop in sine! Obiectivele noastre sunt de a sluji binelui comun si vrem ca mostenire sa lasam o lume mai buna in urma, cu o perspectiva mai luminata decat am avut atunci cand am inceput activitatea. Te invităm să ni te alături și să fii parte din succesul nostru!

Expirat
Economist  -  ATP Exodus Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles