Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii superioare de specialitate;
- cunoasterea reglementarilor in domeniu;
- responsabilitate si acuratete;
- abilitati de comunicare si relationare cu furnizorii;
- experienta de lucru în domeniul financiar-contabil minim 2 ani;
- abilitati de planificare si comunicare;
- cunostinte limba engleza

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- inregistreaza registrul de casa in lei si valuta;
- inregistreaza deconturile;
- contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor;
- efectueaza componente ale soldurilor conturilor si efectueaza reglari pe baza acestora;
- colaboreaza din punct de vedere informatic la intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale;
- intocmeste confirmarile de sold la inchiderea exercitiului, pentru clienti si furnizori interni / externi;
- colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;
- tine legatura cu furnizorii interni / externi, in ceea ce priveste atributiile ce-i revin;
- preia si verifica seturile de documente din departamentele comerciale, intocmeste deconturile estimative si deconturile pentru deplasarile externe;
- introduce si verifica in programul de contabilitate inregistrarile documentelor efectuate de catre alte posturi;

Beneficii :
-salarizare motivanta
-transport asigurat, tichete de masa
-masa in sistem catering
-card servicii medicale
-bonus anual

Societate germana cu capital privat , domeniul constructiilor de masini

Expirat
Economist  -  LOEDIGE MACHINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles