Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel de educatie: studii superioare ( Economice )
- Esti o persoana organizata, responsabila si atenta la detalii?
- Ai o atitudine pozitiva, iti place sa lucrezi in echipa si te adaptezi usor?
- Vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist ?
- Experienta in controlling financiar ( constituie avantaj )
- Cunostinte SAP

Descrierea jobului

Cum arata o zi la Hamburger Recycling

- Introduci in sistemul informatic facturile de la furnizori si clienti
- Contabilizezi si inregistrezi registrele de casa
- Efectuezi corect si la timp inregistrarile in contabilitate

Beneficii:

- Renumeratie atractiva: pachet salarial competitiv, numeroase beneficii
- Traininguri renumerate care au scopul de a te ajuta sa atingi obiectivele si sa te dezvolti in cariera
- Distractie: o multime de momente ale vietii impartasite care fac parte din spiritul Hamburger Recyling
- Asigurare privata de viata si sanatate
- Transport asigurat

Descrierea companiei

La Hamburger Recycling ne mandrim ca:

- Facem parte din Holding-ul PRINZHORN - Suntem o afacere de familie care gandim in termeni de generatii nu in termeni de trimestre financiare - Ne respectam promisiunile inca din anul 1853 - Pasiunea noastra este sa oferim solutii extrem de competitve de amabalare lantului de aprovizionare a clientilor nostri. - Suntem prezenti in peste 15 tari si avem peste 6.600 de angajati - Suntem lideri pe piata Europeana in industria ambalajelor

Expirat
Economist  -  Hamburger Recycling Romania SRl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles