Publicat 12 Mar 2019 | Expiră 12 Apr 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniul economic
- Abilitati de planificare si organizare, atitudine pozitiva, responsabilitate, dinamism;
- Cunostinte operare PC: Microsoft Office, internet, etc;
- Experienta in domeniu;

Descrierea jobului

- Inregistrare documente financiar-contabile in programul de contabilitate;
- Verificarea si inregistrarea documentelor privind achizitii/vanzari, casa, banca, stocuri, deconturi, impozite, taxe, furnizori, clienti etc;
- Inregistrare facturi furnizori si facturi clienti interne si externe;
- Urmarirea soldurilor clientilor si furnizorilor;
- Verificarea alocarii incasarilor si platilor;
- Intocmirea si transmiterea la termen obligatiilor societatii fata de bugetul de stat si terti in conformitate cu dispozitiile legale;
- Intocmire balanta, bilant;
- Depunere de declaratii lunare, anuale;
- Realizeaza operatiuni de contabilitate financiara si gestiune specifica domeniului de activitate.

Standardele ridicate de calitate care ne definesc au impus MCM CONSTRUCT pe piata constructiilor rezidentiale si nerezidentiale din anul 2002 pana in prezent. Este foarte important sa ai un istoric si sa poti asigura garantia pentru produsele oferite. Stabilitatea, continuitatea si experienta acumulata in ultimul deceniu ne recomanda ca un garant al lucrului bine facut. MCM a construit un brand de dezvoltator.Prin proiecte mari, dar mai ales prin satisfactia clientilor si partenerilor sai. Cel mai mare dezvoltator imobiliar din NE României a crescut constant, atat ca business, cat si ca dimensiune a proiectelor abordate. Consolidate de studii de impact si de insight-uri de marketing corecte din piata Iasului, proiectele MCM acopera un panel larg de servicii si de produse, pentru o capitalizare si o fluidizare de capital corespunzatoare. www.mcmconstruct.ro

Expirat
Economist  -  M CHIM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles