Publicat 19 Feb 2019 | Expiră 22 Mar 2019

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- abilitati de comunicare, organizare, planificare si lucru in echipa;
- experienta de minim 2 ani pe un post similar in domeniul distributiei;
- limba engleza la nivel mediu;
- cunostinte avansate de utilizare MS Office;
- cunoscator program ATTOSOFT;
- studii economice superioare;
- cunoastere contabilitate primara

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intocmeste documente contabile primare si gestioneaza relatia financiara cu furnizorii si clientiiRealizeaza inventarierea stocului de marfuri si ambalaje din depozit
- Facturare - Gestiune folosind programul de gestiune/facturare
- Tine evidenta si gestioneaza intrarile de marfuri de la furnizori
- Intocmeste platile prin online banking si evalueaza permanent situatia cash-flow-ului
- Diverse activitati de secretariat
-Analizarea cifrelor de vanzari pe clienti, produse, game de produse;
-Propunerea si construirea indicatorilor de performanta.
- Evidenta promotiilor acordate si primite.
OFERTA:
- Salariu corelat cu performanta si realizarile.

Infiintata in anul 1996, Ficus Trade S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Braila, judetul Braila.
Compania Ficus Trade S.R.L comercializeaza o gama larga de bere, sucuri, apa minerala,produse alimentare si bauturi spirtoase, fiind distribuitori ai produselor Tymbark, LaFesta, Bucovina, Santal, Hell Energy si unici distribuitori Ursus Breweries, Aqua Carpatica, Zarea precum si a vinurilor Domeniile Samburesti. Firma noastra are o echipa de 50 de angajati. Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania.
Noi avem si respectam proceduri clare de lucru, care asigura un nivel inalt, constant, in calitatea produselor si serviciilor noastre. In compania Ficus Trade S.R.L se pune foarte mult accent pe cresterea constanta a nivelului de pregatire teoretica si practica a tuturor angajatilor.
Inca din primii ani de activitate am reusit sa ne impunem pe piata datorita profesionalismului cu care tratam clientii si a calitatii produselor noastre.
Experienta Ficus Trade S.R.L, relatiile bune cu companiile colaboratoare reprezinta un capital serios si un plus de valoare pe care il punem la dispozitia clientilor nostri.

Expirat
ECONOMIST  -  FICUS TRADE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles