check_circle

Job verificat

|Publicat 13 Feb 2019 | Reactualizat 15 Mar 2019 | Expiră 16 Mar 2019

ECONOMIST

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane:

  • care cunosc legislatia din domeniul financiar-contabil;
  • au cunostinte de operare intr-un program de contabilitate;
  • responsabile, meticuloase, atente la detalii;
  • organizate si cu bune abilitati de comunicare;
  • au abilitate de a lucra cu termene limita;
  • cu experienta in domeniu de min 3 ani;
  • care au studii superioare in domeniul economic.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de activitati precum:

  • inregistrarea documentelor contabile;
  • intocmirea de note contabile, documente centralizatoare;
  • intocmirea in termen a declaratiilor fiscale lunare/trimestriale/anuale, semnarea si depunerea lor;
  • solicitarea documentelor lipsa/rapoartelor/situatiilor;
  • intocmirea diverselor rapoarte financiar-contabile.
Oferta:
  • salariul atractiv;
  • bonuri de masa;
  • decontare abonament CTP-Cluj;
  • posibilitatea de dezvoltare si instruire constanta.
Vei gasi la noi persoane cu experienta, care te vor ajuta sa te dezvolți ca profesionist, prietenosi si deschisi, care impreuna cu tine gasesc solutiile cele mai bune pentru a rezolva provocarile.

Te asteptam in echipa !

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ECONOMIST  -  CONFIDENTIAL