Publicat 11 Feb 2019 | Expiră 14 Mar 2019

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice;
- Limba italiana - nivel mediu /avansat - obligatoriu;
- Cunostinte de contabilitate si fiscalitate, experienta de minim 3 ani;
- Cunoasterea legislatiei aplicabile societatilor comerciale din Romania;
- Cunostinte bune de operare PC (Office), cunostinte WIZCCOUNT constituie un avantaj;
- Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare;
- Persoana atenta la detalii si capacitate de sinteza si analiza;
- Capacitate de lucru in echipa si relationare.

Descrierea jobului

- Introducerea facturilor de la furnizori, in programul BUSINESS, urmarirea si verificarea lor;
- Verificarea contractelor cu clientii;
-Actualizarea bazei de date, conform procedurilor de evidenta informatizata, a normelor si legislatiei in vigoare.

IREM S.p.A. Siracusa Sucursala Bucuresti este Sucursala companiei IREM S.p.A. Italia, situata in Romania, cu sediul central la Bucuresti si punte de lucru deschise prin diferite zone din tara.
Serviciile executate de IREM S.p.A. Siracusa Sucursala Bucuresti constau in lucrari de amploare cuprinzand activitati de mentenanta periodica, reparatii capitale ale echipamentelor si utilajelor mecanice specifice in industria de petrol si gaze cat si lucrari de confectii metalice.
IREM S.p.A. Siracusa Sucursala Bucuresti oferă clienţilor avantaje economice şi de organizare, datorită utilizării raţionale a resurselor sale, întotdeauna angajate în totalitate pentru a respecta cerinţele HSEQ.

Expirat
ECONOMIST  -  IREM SPA SIRACUSA SUCURSALA BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles