Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de profil absolvite
- Cunostinte avansate de contabilitate si fiscalitate
- Cunostinte foarte bune de Microsoft Office
- Cunoasterea SEAP constituie avantaj
- Spirit de organizare a activitatilor proprii
- Persoana ordonata si responsabila, gandire analitica
- Abilitatea de a lucra cu termene limita

Descrierea jobului

- Inregistrare facturi furnizori servicii, consumabile, diversi
- Inregistrare deconturi
- inregistrare extrase bancare
- Verificare lunara solduri deconturi
- Consum si inventar scule, obiecte de inventar si echipamente protectie
- Verificare cel putin lunara a comenzilor deschise si nefacturate
- Intocmire lunara declaratii D300 si D394
- Verificare lunara Jurnale de cumparari si vanzari
- Verificarea si valorificarea inventarului anual al patrimoniului, impreuna cu directorul economic
- Intocmire Ordine de Compensare daca situatia o impune
- Verificare stoc
- Bifare fise parteneri (furnizori si client, dupa caz)
- Intocmire rapoarte cu realizarile lunare
- Intocmire raport cu clienti neincasati si trimitere notificari pt plata
- Urmărirea documentelor cu regim special;
- Intocmire stat de plata
- Alte sarcini punctuale transmise pe linie profesionala de catre directorul economic

Descrierea companiei

Fortuna Motor SA - dealer autorizat Mitsubishi si Hyundai

Service auto multimarca cu statie de ITP.

Expirat
Economist  -  SC Fortuna Motor SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles