Publicat 19 Ian 2019 | Reactualizat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, meticuloasa, ordonata, cu bune abilitati organizatorice;
- Studii de specialitate – finalizate;
- Buna cunoastere a sistemului contabil romanesc;
- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani sau experienta practica relevanta in domeniul contabilitatii constituie un avantaj;
- Bune cunostinte de operare cu aplicatiile MS Office;
- Familiarizat cu utilizarea programelor specializate de contabilitate - gestiune -cunostinte/experienta lucru WIZCOUNT - constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Efectuarea de inregistrari contabile si evidenta contabila completa pana la nivel de balanta;
- Evidenta veniturilor si a cheltuielilor;
- Diverse raportari legate de aspecte financiare;
- Realizeaza rapoarte catre conducerea companiei;
- Evidenta furnizorilor interni;
- Realizarea deconturilor;
- Verificarea jurnalelor.

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Contract pe durata nedeterminata.

Opossum Romania este parte a unui grup de firme ce activeaza in domeniul jocurilor de noroc si pariurilor sportive.

Expirat
Economist  -  S.C. OPOSSUM ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles