Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, deschise si ambitioase.

Daca:

- Esti o persoana pozitiva si orientata catre rezultat;
- Ai minim 2 ani de experienta in domeniu (experienta intr-o firma de contabilitate constituie un avantaj);
- Ai cunostinte legislative din Codul Fiscal si cunostinte de contabilitate;
- Dai dovada de atentie, meticulozitate;
- Ai spirit de echipa si abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Esti o persoana serioasa si dornica de implicare;
- Ai foarte bune abilitati de sintetizare si rezolvare a problemelor

Atunci esti persoana pe care o cautam! Asteptam CV-ul tau!

Descrierea jobului

- Inregistrarea tuturor documentelor financiar-contabile in programul Saga, conform legislatiei in vigoare.
- Realizarea operatiunilor de inchidere de luna, inclusiv calculul impozitelor si taxelor
- Intocmirea declaratiilor fiscale
- Intocmirea si verificarea balantei si a bilantului;

Firma de contabilitate cu peste 10 ani de experienta in domeniu, Proficont Statements SRL este situata in Cluj-Napoca si ofera servicii de contabilitate, servicii HR si consultanta financiar-contabila. Cu un numar mare de clienti si tot atatea provocari, echipa Proficont Statements mizeaza pe ideea ca serviciile financiar contabile, consultanta in afaceri, calculul taxelor si impozitelor, contabilitatea, etc nu inseamna doar colectarea de bonuri si facturi, respectiv realizarea mecanica a bilantului, ci inseamna interpretarea corecta si potrivita a legislatiei in vigoare precum si consultanta personalizata in functie de realitatile fiecarui client in parte.

Expirat
ECONOMIST  -  PROFICONT STATEMENTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles