Publicat 09 Ian 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 09 Feb 2019

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniul economic, absolvite cu diploma de licenta
- cunostinte de operare PC: Windows, Microsoft Office, Internet Explorer
- capacitatea de asimilare a cunostintelor noi si de implementare a informatiilor in activitatea zilnica
- abilitatea de a manageria proiecte multiple, cu termene fixe
- experienta in lucrul cu diferite programe de contabilitate
- capacitatea de a prelucra, interpreta si valorifica informatiile pentru adoptarea celor mai bune decizii sau pentru realizarea de rapoarte complexe

Descrierea jobului

- verificarea si intocmirea facturilor
- repartizarea cheltuielilor pe centre de cost si conturi contabile
- inregistrarea documentelor in programul de contabilitate
- realizarea, actualizarea si interpretarea diferitelor rapoarte
- antecalcul si postcalcul
- urmarirea incasarilor de la clienti
- intocmirea bugetelor anuale si urmarirea incadrarii cheltuielilor in bugetul aprobat
- intocmirea si depunerea diferitelor declaratii

CONCORDIA DEVELOPMENT, cu sediul in Bucuresti, este un producator in domeniul panificatiei, patiseriei si produselor agricole. Compania este parte componenta a activitatii Organizatiei Umanitare CONCORDIA, care are ca obiectiv recuperarea si reintegrarea sociala, scolara si familiala a copiilor si tinerilor care provin din familii dezorganizate, defavorizate social sau direct din strada. Concordia Development este o initiativa de business social, care sustine proiectul de formare si reintegrare profesionala a tinerilor inscrisi in programele noastre.

Expirat
ECONOMIST  -  CONCORDIA