Publicat 23 Mai 2018 | Reactualizat 20 Iun 2018 | Expiră 23 Iun 2018

Economist

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana cu urmatoarele cerinte:
- Sa fii o persoana dornica de afirmare, proactiva, care sa se tina de angajamente,
- Sa fii o persoana responsabila si orientata catre client;
- Sa ai bune abilitati de comunicare scrisa si verbala si o pasiune pentru vanzari
- Sa fii cunoscator in domeniul comercial sau tehnic, (se considera un plus daca ai experienta in vanzari sau constructii);
- Sa te descurci foarte bine cu Microsoft Office (Word, Excel), Outlook, Internet;
- Consideram un avantaj daca ai cunostinte operare SEAP;

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci:
- Sa preiei datele clientilor pentru intocmirea documentelor contractuale si a facturilor;
- Sa pastrezi permanent legatura cu colegii din hala de productie, pentru a urmari si verifica starea comenzilor;
- Sa colaborezi cu colegii tai din celelalte departamente (Financiar, Logistica, Productie);
- Sa urmaresti constant si atent pe SEAP diverse achizitii publice dupa anumite coduri CPV- nu este o cerinta obligatorie;
- Sa intocmesti documentatiile pentru depunerea SEAP - nu este o cerinta obligatorie;
- Sa discuti si sa interactionezi promt si cu profesionalism cu fiecare client sau potential client ;
- Sa te ocupi si de alte lucruri ce tin de relatia externa a firmei, cum ar fi corespondenta;
- Sa intocmesti documente de transport/deplasari;
- Sa intocmesti diverse oferte, sa negociezi contracte si sa urmaresti buna desfasurare a contractelor de la inceput pana la final.

Ce avem de oferit:
- Pachet salarial atractiv + bonusuri de performanta, platit la timp, asa cum s-a negociat la interviu
- Un loc de munca sigur, in care poti invata constant si iti poti dezvolta diverse abilitati asociate postului
- Posibilitatea de avansare in cadrul firmei, nu vrem sa ne laudam, dar suntem numarul 1 national in industria in care activam, astfel ca echipa noastra creste si avem constant nevoie de persoane responsabile si dornice de afirmare
- Colegi de treaba intr-o echipa tanara
- Mediu de lucru placut.

Expirat
Economist  -  Palmex CM S.R.L.