Publicat 04 Mai 2018 | Expiră 04 Iun 2018

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word, MS Office);
- Studii superioare financiar - contabile (sau in curs de finalizare);
- Abilitati de organizare, planificare si lucru in echipa;
- Meticulozitate si acuratete;
- Spirit analitic.

Descrierea jobului

- Organizarea si tinerea contabilitatii clientilor, furnizorilor si operatiunilor de casa si banca conform legislatiei în vigoare;
- Verificarea si inregistrarea documentelor contabile in programele de evidenta contabila;
- Efectuarea de operatiuni specifice închiderilor contabile lunare;
- Intocmirea de rapoarte si situatii specifice activitatii.

Descrierea companiei

GRUPUL DE FIRME APAN

APAN este un grup de firme tanar, cu capital integral privat, avand ca domeniu de activitate comertul cu autovehicule, cu accesorii si piese de schimb pentru autovehicule, precum si servicii de service auto.

GRUPUL DE FIRME APAN isi desfasoara activitatea in 4 locatii deja existente in Braila si Galati

Complexul auto integrat de pe DN 22B cuprinde: • un spatiu destinat showroom-ului auto Dacia - Renault; • un spatiu destinat showroom-ului Nissan; • un spatiu destinat Vehiculelor de Ocazie; • o unitate service Renault si Nissan – spatiu receptie, spatiu reparatii mecanice; • o unitate service Dacia – spatiu receptie, spatiu reparatii mecanice; • un spatiu vopsitorie, unul pentru tinichigerie, un spatiu spalatorie – care deserveste toate unitatile service; • un punct ITP • un magazin si un depozit de piese de schimb si accesorii; • un centru de constatari daune –primul din zona Braila-Galati; • o statie de carburanti

Expirat
ECONOMIST  -  APAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles