Publicat 09 Feb 2018 | Reactualizat 09 Mar 2018 | Expiră 12 Mar 2018

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice;
- cunostinte de limbi straine;
- experienţa in domeniul economic de minim 3 ani;
- abilităţi de lucru sub presiunea timpului şi rapiditate în urmărirea sarcinilor dispuse;
- capacitate de adaptare în cadrul unei firme care urmăreşte performanţa şi promovează dezvoltarea profesională;
- capacitate de analiza, organizare si comunicare;
- cunoştinţe operare PC, utilizarea WizCount constituie avantaj;

Descrierea jobului

- intocmeste lucrari specifice postului de economist din cadrul Compartimentului Financiar – Contabilitate

- posibilitate de lucru într-un mediu dinamic alături de o echipă de profesionişti care încurajează şi valorifică dezvoltarea potenţialului creativ;
- pachet salarial motivant;
- bonuri de masă;

REMAT BACAU S.A. face parte din grupul de firme REMAT BRASOV S.A..

Expirat
Economist  -  Remat SA Bacau