Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 30 Aug 2007 | Expiră 01 Sep 2007

ECONOMIST VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare si negociere , capacitate de invatare rapida, rezistenta la stress, nivel ridicat de cultura generala
- studii superioare economice sau marketing finalizate
- experienta minim 2 ani ca economist , preferabil experienta in vanzari sau marketing ; ideal experienta in vanzari materiale de constructii
- operare PC (Office) - nivel avansat
- limba engleza foarte bine (scris si vorbit - nivel avansat)
- permis auto categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- contactare clienti
- ofertare
- contractare
- calcul preturi
- lansare comenzi externe
- contactare furnizori externi
- analiza vanzari
- urmarire derulare contracte

Beneficii:
- salariu min. net in perioada de proba (3 luni): 400 - 450 Euro/ luna
- salariu net dupa perioada de proba : 550 -600 Euro/luna+ procent din vanzari

Firma de import specializata in comenzi speciale pentru placari din piatra naturala si ceramica

Expirat
ECONOMIST VANZARI  -  SC PANCOLOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles