Publicat 25 Feb 2019 | Reactualizat 25 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Economist / Supervizor retea

4 posturi

Candidatul ideal

WESTACO recruteaza specialisti pentru departamentul financiar contabilitate / vanzari .

Candidatul ideal:
- Cunostinte finante-contabilitate;
- Cunostinte bune de operare MSOffice (Word, Excel);
- Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate;
- Studii superioare.

Constituie un avantaj:
- Experienta anterioara in domeniul asigurarilor / financiar bancar / call centre;
- Limba engleza nivel avansat;
- Experienta in analiza financiara / vanzari.

Descrierea jobului

- Efectuare de activitati de contabilitate, inclusiv contabilitate primara (inregistrare, rapoarte vanzari, emitere documente fiscale si avize de insotire);
- Monitorizare si analiza;
- Supervizare si autorizare tranzactii realizate la punctele de lucru distribuite in teritoriu;
- Preluare, prelucrare, transmitere si urmarire comenzi;
- Monitorizare limite de credit, stabilire a necesarului de aprovizionat si lansare comenzi catre furnizori;
- Nu presupune deplasari in tara.

Beneficii
- Salariu competitiv;
- Mediu de lucru modern, profesionist, orientat spre performanta;
- Asigurare medicala;
- Oportunitati de training si promovare;
- Locatie situata in zona centrala (zona Unirea)

Companie specializata in furnizarea de servicii de tip financiar/asigurari si IT software pentru clienti nationali si internationali.

Economist / Supervizor retea  -  WESTACO