Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 16 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Economist-specializarea contabilitate-minim 3 ani experienta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
- abilitati foarte bune de organizare, planificare a timpului si a sarcinilor;
- responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate si dinamism;
- capacitate de adaptare si invatare rapida;
- atitudine proactiva;
- atentie distributiva, atentie la detalii;
- adaptare si rezistenta in conditii de stres si sub presiunea timpului.
- respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- organizarea, gestionarea si arhivarea documentelor;
- intocmirea de situatii si rapoarte cu specificul activitatii desfasurate;
- inregistrarea si gestionarea documentelor financiar-contabile;
- verificarea operatiunilor pana la nivel de balanta;
- intocmirea evidentei contabile;
- implicarea activa in eficientizarea activitatilor.

AVANTAJE:
- cunoasterea programului WinMentor;
- studii de specialitate;
- experienta in contabilitate;
- cunoasterea legislatiei fiscale.

OFERTA:
- posibilitatea de promovare in functie de performanta;
- deschidere la sugestii si propuneri;
- echipa tanara, dinamica.

DAZZ GROUP este distribuitor de statii radio, antene si accesorii CB (Citizen Band), precum si distribuitor al unei game variate de accesorii si gadget-uri auto. De-a lungul a peste 14 ani am reusit sa ne impunem pe piata prin calitatea produselor si serviciilor, seriozitate si actualitate.

Dispunem de un laborator service in domeniul echipamentelor radio CB cu aparatura Motorola/IFR/HP Agilent, in care nu doar asiguram reparatii, ci si imbunatatim substantial produsele noi trimise in teste de catre furnizorii nostri.

Dazz Group detine exclusivitatea distributiei in Romania pentru majoritatea produselor comercializate cat si exclusivitate in Europa pentru o parte dintre acestea.

Segmentul vast de piata de care ne bucuram in momentul actual este rezultatul unei foarte bune colaborari cu clientii cat si al extinderii continue a portofoliului de produse cu ultimele noutati in domeniu.

Notorietatea de care dispunem va ofera oportunitatea de a va dezvolta personal si profesional si de a va construi relatii benefice pe termen lung.

Expirat
Economist-specializarea contabilitate-minim 3 ani experienta  -  DAZZ GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles