Economist salariu 600 - 1000 euro

VENIBO CONTAB SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana perseverenta, atenta la detalii care este direct interesata sa evolueze in domeniul financiar contabil.

Descrierea jobului

-aranjare documente
- inregistrare documente
- intocmire situatii: clienti , furnizori, Cifra de Afaceri
-intocmire balanta
- intocmire si depunere depunere declaratii online si uneori fizic la ghiseu
-intocmire bilant
-intocmire acte angajare
-listare documente
-predare documente catre clienti
- intocmire diverse situatii
-Interviul va consta intr-o discutie si un test de contabilitate.
- Cunoasterea programului de contabilitate Saga constituie un avantaj.

Asteptam CV-ul dumneavoastra.

Program de lucru: 09:00 - 18:00

Descrierea companiei

Compania este infiintata in anul 2009.

Obiectul de activitate il constituie prestarea de servicii contabile catre o gama variata de domenii de activitate.

Suntem o echipa tanara si am fi incantati daca ati dori sa purtam o discutie in vederea unei colaborari pe tremen cat mai lung.

Ne dorim ca fiecare candidat sa devina un angajat cu o experienta frumoasa legata de postul pe care i-l oferim,
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.