Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 02 Sep 2019

Economist Sabrini

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice;
- cunoștințe pachet MS Office ( Excel , Word, etc);
- cunoașterea programului WinMENTOR ERP (constituie un avantaj);
- capabil sa lucreze cu termene limită si să-și gestioneze foarte bine timpul;
- personalitate dinamică, comunicativă, sociabilă, organizată, punctuală;
- loialitate și confidențialitate;
- abilități de analiză și sinteză, atenție la detalii;
- abilități de lucru atât individual cât și în echipă.

Descrierea jobului

- înregistrarea corectă și la zi în programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primară și gestiune contabilă;
- asigură suport în pregatirea rapoartelor lunare către autoritățile fiscale;
- se achită de atribuțiile prevazute în fișa postului si de sarcinile concrete de muncă conform criteriilor de performanță ale postului;
- exercită și alte atribuții cu caracter specific ce decurg din necesitatile și politica societății;
- colaborarea stransă cu celelalte departamente ale societății;;
- informarea permanentă privind noile reglementări fiscale și contabile în vigoare;
- respectarea termenelor de execțtie a lucrărilor/raportărilor, a legalitătți, corectitudinii și calității acestora.
Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- diverse facilitați și premii;
- mediu de lucru dinamic.

Magazinele Sabrini oferă o gamă larga de bijuterii, ceasuri și diverse accesorii, având în portofoliu branduri renumite din domeniu: Pandora, Tissot, Tag Heuer, Longines, Fosil, Swatch, Guess, DeRuvo Diamonds, Blanco's Diamonds, Carla M, Shinsaki, Leo Marcus…

Expirat
Economist Sabrini  -  SC IRINIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles