Economist / Resurse umane

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare profil economic ;
  • Curs inspector resurse umane constituie avantaj;
  • Experienta in domeniul financiar contabil minim 3 ani;
  • Bune abilitati de comunicare, lucru in echipa, capacitate de organizare, planificare si prioritizare;
  • Cunoasterea programului Expert Erp si Saga reprezinta avantaj
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office.

Descrierea jobului

Atributii:
  • Intocmirea statelor de plata, transmiterea in Revisal contractelor de munca, precum si modificarea acestora, intocmirea de adeverinte personal, situatii diverse resurse umane, evidenta concediilor de odihna, verificare pontaje, calcul ore suplimentare;
  • Depunerea la Casa de Sanatate a dosarelor de concedii mediicale, precum si urmarirea incasarilor acestora;
  • Depunerea la AJOFM a documentelor si raportarilor / unde este cazul;
  • Comanda tichete de masa si evidenta acestora;
  • Inregistrarea in contabilitate a facturilor de prestari servicii; inregistrarea acestora pe cheltuieli deductibile/nedeductibile;
  • Inregistrare deconturi de cheltuieli si urmarirea avansurilor spre decontare;
  • Inregistrarea si urmarirea recuperarii sumelor in urma inventarelor efectuate – imputatii;
  • Verificarea jurnalelor de TVA – inregistare ajustare de tva, unde este cazul;
  • Intocmire bonuri de consum protocol, marketing si cheltuieli sociale;
  • Intocmirea altor situatii si rapoarte solicitate de superiori;
  • Arhivare documente procesate.

Descrierea companiei

Comercializarea bauturilor alcoolice si nealcoolice
Publicat 12 oct. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos