de ani Fără Frică...

Publicat 10 Sep 2008 | Expiră 11 Oct 2008

ECONOMIST pt BRASOV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice
- experienta 2-3 ani in domeniu (experienta in unitati de productie si contabilitate de gestiune constituie avantaj)
- cunostinte de legislatie financiar-contabila si fiscala
- experienta in utilizarea unui sistem SAP sau similar constituie avantaj
- cunoasterea de aplicatii de contabilitate
- cunostinte medii de limba franceza sau engleza

Descrierea jobului

- Inregistreaza in contabilitate facturile de achizitii pe centre de cost
- Verifica si introduce in contabilitate deconturile de cheltuieli si transport
- Participa la inventarierea bunurilor societatii
- Analizeaza inregistrarile din conturile de cheltuieli pe centre de cost si propune masuri de corectare unde este cazul
- Intocmeste zilnic situatia cash-flowului si o prezinta contabilului sef
- Urmareste respectarea termenelor de plata a obligatiilor fiscale si catre alte organisme
- Urmareste contabilitatea de productie

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationa, - Economist

Expirat
ECONOMIST pt BRASOV  -  Star Proprieties

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles