Economist MAGAZIN BRICK SATU MARE

FIVE HOLDING - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Experienta intr-un post similar constituie avantaj
- Cunostinte bune de operare PC, MS OFFICE (Excel, Word);
- Persoana organizata, responsabila;

Descrierea jobului

Contabilitate primara

Five Holding S.A DESCHIDE UN MAGAZIN DE MATERIALE DE CONSTRUCTII IN LOCALITATEA SATU MARE.
ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE!

Five Holding S.A este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta, avand peste 300 de angajati.

Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.

Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.

Infiintat in anul 2002, magazinul Brick este un solid furnizor de materiale de constructii cu o traditie indelungata.
Materialele cumparate de la Brick sunt prezente in fiecare casa din Constanta.
De-a lungul timpului am demonstrat fidelitatea noastra fata de clienti.
Echipa Brick reuseste sa mentina cele mai corecte preturi de pe piata.
Valori: devotament, alinierea la cerintele clientilor, profesionalism, calitate, diversitate.
Publicat 24 nov. 2021 Expiră 24 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos