ECONOMIST JUNIOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai in echipa noastra daca:
- esti proaspat absolventa sau ai mai multa experienta;
- vrei sa te dezvolti si/sau sa cresti profesional;
- vrei sa lucrezi intr- un colectiv tanar si dinamic!

Te asteptam cu mare drag!

Descrierea jobului

Activitati multiple, munca de birou intr-un cadru placut, curat, alaturi de oameni minunati!

RECRUTAM SI INTARIM TOATE DEPARTAMENTELE:
- Activitati financiar - contabile,
- Activitati administrative,
- Achizitii materiale - birou achizitii,
- Activitati in departamentul resurse umane!

SALARIU ATRACTIV + BONUSURI de final de an, de vacanta!
PREMII DE PASTE, DE CRACIUN, 8 MARTIE !
LAPTOP SI TELEFON de serviciu!
ECHIPA TANARA, colectiv minunat!

Pentru grupul de firme SC DAROCONSTRUCT SRL și SC GEPROCON SA calitatea, promptitudinea și prețul sunt atribute esentiale. De aceea răspundem cu profesionalism cerințelor tot mai diversificate ale clienților noștri și garantam găsirea celor mai bune soluții de la proiectare și până la execuția la cheie a investițiilor.

Lucrările proiectate și executate de grupul de firme DAROCONSTRUCT SRL și GEPROCON SA sunt:
- Construcții civile și industriale:
- Sisteme integrate de alimentare cu apă, canalizare și stații de epurare;
- Lucrări de drumuri și poduri.

Te invităm să ne cunoști și să intri în echipa noastră!

​PROFESIONISTI IN CONSTRUCTII.
Publicat 4 iul. 2022 Reactualizat 1 aug. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos