ECONOMIST JUNIOR CASH MANAGEMENT

ROMPREST ENERGY - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3600 - 3800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare economice
  • Cunoasterea softului contabil Charisma reprezinta avantaj

Descrierea jobului

  • Raspunde de inregistrarea, verificarea si reconcilierea tranzactiilor economice din contabilitatea primara si financiara;
  • Efectueaza activitate financiar contabila privind bancile, casieria sediu si puncte de lucru, avansuri deconturi si justificarea acestora;
  • Tine evidenta cheltuielilor anticipate si le aloca pe obiective si tipuri de cheltuieli;
  • Asigura functionarea casieriei centrale si coordoneaza activitatea casierilor din punctele de lucru ale societatii;
  • Raspunde de respectarea cerintelor in ceea ce priveste standardele contabile si legislatia fiscala.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, data fiind stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Romprest Energy SRL activeaza in domeniul serviciilor de salubrizare, colectare si transport deseuri, vidanjare, sortare deseuri, DDD, din anul 2012.
Publicat 2 dec. 2021 Reactualizat 1 ian. 2022 Expiră 1 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos