Publicat 09 Sep 2008 | Reactualizat 08 Oct 2008 | Expiră 10 Oct 2008

ECONOMIST GESTIUNE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana comunicativa, proactiva, meticuloasa, seriozitate, lucru in echipa;
-capacitate de atingere a obiectivelor in mod eficient;

Descrierea jobului

Job description

-Inregistrarea si verificarea facturilor de achizitie si notelor de intrare receptie;
-Inregistrarea, urmarirea si verificarea bonurilor de consum, transferuri intre gestiuni a materiilor prime si auxiliare;
-Inregistrarea, urmarirea si verificarea situatiilor de lucrari si servicii executate;
-Inregistrarea, urmarirea si verificarea productiei stocate;
-Inregistrarea, urmarirea si verificarea rapoartelor de productie a semifabricatelor;
-Gestionarea si inregistrarea contabila a tipizatelor;
-intocmirea de rapoarte operationale cantitativ-valorice pentru stocuri si productia in curs de executie;
-activitati de audit intern si control al gestiunilor materiale;
-asigurarea corespondentei si circulatia documentelor financiar-contabile cu punctele de lucru, cu privire la contabilitatea si gestiunea stocurilor si productiei in curs de executie;
-verificarea acuratetii documentelor financiar-contabile de gestiune intrate in companie si obtinerea tuturor aprobarilor in vederea inregistrarii acestora in contabilitatea companiei;

Job Requirements

-absolvent facultate cu profil economic;
-experienta profesionala in contabilitate de gestiune / productie min 5 ani. Experienta in constructii poate constitui un avantaj;
-aptitudini operare MS Office;

Job Offer

-pachet salarial foarte atractiv, peste media pietei;
-diverse beneficii, traininguri;

S.C. Baumeister S.A. este o societate privata, avand capital german, fondata in mai 1997, ce are ca obiect principal de activitate constructiile civile si industriale.
S.C. Baumeister S.A. a participat, la constructia unor lucrari importante, ca de exemplu: Opera Center Bucuresti, Floreasca Tower Bucuresti, Depozit central Kaufland, e.t.c
Pentru informatii suplimentare vizitati www.baumeister.ro

Expirat
ECONOMIST GESTIUNE  -  S.C.BAUMEISTER S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles