Publicat 07 Aug 2019 | Expiră 06 Sep 2019

ECONOMIST FERMĂ

1 post

Candidatul ideal

Absolvent a minim 12 clase cu bacalaureat, profil economic.
Deține cunoștiințe privind întocmirea actelor de contabilitate primară, cunoștiințe operare PC .
Este o persoană sociabilă, comunicativă, responsabilă, atentă la detalii și deține capacitatea de a lucra în echipă.

Descrierea jobului

Întocmește acte primare : bonuri de consum, bonuri de transfer, NIR, fișe de magazie, avize de marfă, bon fiscal, facturi.
Completează registrul de zilieri, întocmește deconturi justificative.
Înregistrează consumuri de materiale, combustibil, medicamente , dezinfectanți, s.a
Întocmește miscarea efectivelor din fermă și fișa de lot pentru APIA.

Cu o experiență de peste 35 de ani ”Puiul de Codlea” a reușit sa fie unul din principalii competitori pe piața românească a cărnii de pasăre, ajungând ca în anul 2018 să fie pe primele locuri în țară ca și cantitate de carne produsă. În acest moment societatea noastră deține un număr de 4 ferme de creștere pui de carne și un abator modern de 3000 capete/oră. Deoarece calitatea și seriozitatea sunt pe primul plan, produsele AVICOD au devenit din ce în ce mai căutate pe piață, astfel că dezvoltarea producției se poate face numai cu ajutorul unui personal calificat, dedicat și responsabil.

ECONOMIST FERMĂ  -  SC AVICOD SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles