Economist departament financiar contabil

PLUSAUTO SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana ordonata si meticuloasa;
Capacitate de analiza si sinteza;
Cunoasterea programului de contabilitate TRENDIX constituie un avantaj;
Sa cunoasca pachetul MS Office ( word , excel );

Descrierea jobului

  • sa conteze operatiunile patrimoniale;
  • sa analizeze documentele colectate;
  • asigura desfasurarea corespunzatoare a operatiunilor de decontare cu furnizorii si clientii, urmarirea debitorilor si a creditorilor;
  • asigura inregistrarea si prelucrarea unor documente financiare, evidenta incasarilor si platilor.
  • verificarea corelatiilor existente prin urmarirea sistematica a unor rapoarte de depistare a eventualelor erori ;
  • centralizarea tuturor datelor de la punctele de lucru -pregatire si obtinere de rapoarte financiare si contabile periodice si legale (balanta de verificare lunara, bilant, cont de profit si pierdere,etc)
Beneficii :
  • vei face parte din echipa profesionista a grupului Plusauto​
  • salariu fix;
  • bonuri de masa;
  • decontare transport;
  • post de lucru dotat corespunzator;
  • asigurare privata de sanatate.

Plusauto este dealer autorizat FORD si OPEL avand 4 complexe integrate, showroom-service-piese deschimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG, PLUSTELESOLUTIONS. Datorita serviciilor extraordinare, a experientei echipei de vanzari si service, a produselor performante PLUSAUTO s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie. Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care a reinceput sa creasca si intr-o companie de mare prestigiu. Este dovedit de 25 de ani de experieneta si excelenta in domeniul auto. Vino si intra in marea familie Ford Plusauto!

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022