Publicat 29 Sep 2020 | Expiră 26 Oct 2020

ECONOMIST DE GESTIUNE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Licentiat studii superioare, obligatoriu in domeniul economic;
Specializare in sisteme informatice de tip: Winmentor, Charisma, Aplicații pontaj;
Cunoștințe avansate Office 2016/O365/SharePoint,OneDrive;

Experiența de minim 3 ani de zile pe o poziție similara;
Bune cunoștințe de limba engleza;
Integritate morala si etica profesionala, lucrul doar in echipa si departamente , capabil de a supraveghea tot fluxul de activități zilnice ;
Buna organizare a timpului, capacitatea rapida de asimilare si prelucrare informații, atenție la detalii;
Experiența in activități de redactare, transmitere, recepționare , evidenta documente comerciale (statistica, comenzi, oferte, situații, raportări) si documente administrative specifice funcționarii unei societății comerciale.

Descrierea jobului

- Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Verificarea documentelor contabile, abilitati de supervizare financiar-contabila;
- Cunostinte temeice in domeniul contabilitatii de gestiune;
- Cunostinte temeinice in privinta fluxului operatiunilor contabile de la documentul primar pana la bilant, spete, legislatie;

- Analize pe baza rezultatelor obținute și previzionate;
- Pregătire diverse declarații și raportări periodice;
- Experiență minim 3 ani in departament de Contabilitate.
Beneficii:
• loc de muncă stabil într-o companie în plină dezvoltare;
• salariu atractiv;
• angajatorul va investi in stagii de perfectionare (cursuri, training, seminarii de specialitate);
• colectiv tânăr;

Încă de la înființarea companiei în anul 2005, numele HANDYMAN este sinonim cu profesionalismul. Calitatea incontestabilă și promptitudinea se îmbină cu varietatea, rezultatul fiind o gamă diversificată de servicii adresate companiilor medii și mari.
Scopul companiei HANDYMAN in ultimi 15 ani il reprezinta MANAGEMENTUL CALITATII SERVICIILOR, construind impreuna cu echipa de profesionisti un ansamblu de activitati, al caror scop il reprezinta atingerea unor obiective reale de utilizare optima a resurselor si eficientizarea personalului in vederea diminuari pierderilor. Acest ansamblu confera clientilor Handyman, incredere si un raport bun de calitate,versus costurile serviciilor contractate

Expirat
ECONOMIST DE GESTIUNE  -  HANDYMAN INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles