ECONOMIST CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI

S.C. ARDEALUL SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
-Ai studii superioare in domeniul financiar contabil si experienta de minim 2 ani
-Ai cunostiinte de legislatie fiscala, contabilitate financiara si de gestiune
-Ai cunostiinte de operare PC-MS OFFICE
-Dai dovada de :seriozitate,punctualitate,corectitudine,implicare,atentie la detalii si curiozitate profesionala,
atitudine pozitiva
Ceea ce iti oferim:
-Pachet salarial motivant
-Stabilitatea si siguranta platii salariului
-Tichete de masa
-Prima de vacanta
-Alte beneficii
-Mediu de lucru placut

Descrierea jobului

-Inregistreaza si tine evidenta contabila a facturilor
-Verifica documentele emise sau primite si conformitatea acestora cu legislatia in vigoare
-Opereaza plati pe platformele bancilor
-Verifica si asigura corelatiile dintre gestiune si balanta contabila
-Tine evidenta cheltuielilor in avans
-Verifica alocarea corecta pe gestiuni si locuri de munca
-Pregateste documentele si situatiile solicitate in procesul de audit

Fabricarea uleiurilor vegetale comestibile si a sroturilor furajere
Publicat 18 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos