Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

ECONOMIST CU EXPERIENTA IN HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hotel Premier**** angajeaza ECONOMIST cu experienta in HORECA.

Cunostinte obligatorii: legislatie in domeniu, contabilitate finaciara si de gestiune;
Cunostinte operare PC: SAGA, WINDOWS, MS OFFICE, OUTLOOK EXPRESS, alte programe informatice in functie de reglementarile legale.
Constituie avantaj cunoasterea unui sistem de gestiune hoteliera/ alimentatie publica ( HOSTWARE).
Gandire analitica, atentie la detalii, capacitate de analiza logica si numerica, aptitudini de organizare, planificare.

Descrierea jobului

Oferim: Program fix, salariu atractiv, mediu placut de lucru
Cv-urile le puteti trimite la adresa : fom@hotelpremier.ro
Pentru detalii sunati la nr. de telefon 0741011011 / 0769072000 sau mesaj in privat.

Hotelul Premier este renumit pentru atmosfera calda si prietenoasa care ii face pe oaspeti sa se simta ca acasa, de aceea nu intamplator sloganul nostru este: "Ai ajuns ACASA!"

Expirat
ECONOMIST CU EXPERIENTA IN HORECA  -  Hotel Premier

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles