ECONOMIST/ COST CONTROLLER- BELLMAN

IPORO COM - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca acest post prezinta interes, te vor avantaja:

- Studiile superioare in domeniul economic

- Faptul ca esti o persoana serioasa, responsabila, dinamica si implicata
- Abilitățile analitice excelente

- Bunele cunostinte de operare PC (Microsoft Office)

- Cunoasterea programului de gestiune Materials Control - reprezinta un avantaj
- Atentia distributiva, rigurozitatea in munca cu cifrele, proactivitate

- Engleza – nivel mediu

Misiunea ta in Departamentul Controlling va fi:

- Efectuarea lunara sau la cerere a inventarului stocului de marfă din locatii verificand corectitudinea numaratorii, analizand rezultatele si stabilind masuri corective;
- Intocmirea de diverse rapoarte solicitate de managementul companiei;

- Verificarea constanta a activitatii locatiilor si raportarea neregulilor intalnite;

- Identificarea problemelor si propunerea de solutii de diminuare a costurilor

- Analiza meniurilor si verificarea preturilor pentru incadrarea in limitele de cost;

- Colaborarea cu ceilalţi membrii ai departamentului pentru buna funcţionare a acestuia;

- Urmarirea ca departamentele implicate sa respecta procedurile stabilite de catre management.

Ce oferim:
-Salariu atractiv și alte beneficii.

-Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic

Descrierea jobului

Ce oferim?
  • Vei lucra într-o business de prestigiu din oraș, aflat în continuă creștere și cu multe posibilități de dezvoltare pentru tine;
  • Vei avea un mediu plăcut de lucru și condiții foarte bune de desfășurare a activității;
  • Pachet salarial atractiv; salariu real pe cartea de muncă și cu posibilitatea de mărire a cuantumului salarial, în funcție de evoluție și rezultate.
Dacă îți sună bine, trimite-ne de îndată CV-ul tău!

Inaugurat in 2012, Kronwell este primul hotel business&lifestyle de 4 stele al Brașovului și un apreciat centru de evenimente privat sau corporate.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022