Economist contabilitate

ELF EXPERT S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam economist contabilitate in firma de contabilitate, audit, evaluare, consultanta.
Candidatul ideal trebuie sa:
- fie absolvent de studii superioare economice;
- aiba minimum 2 ani experienta in tinerea contabilitatii;
- aiba cunostinte solide in domeniul contabilitatii si fiscalitatii;
- fie capabil sa lucreze cu termene limita si sa-si gestioneze foarte bine timpul;
- aiba abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii;
- fie capabil sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului

Postul presupune activitati de contabilitate financiara, fiscalitate, comunicare cu clientii si cu institutiile statului.
Beneficii: salariul va fi negociat in functie de nivelul profesional al candidatului; se acorda tichete de masa si eventuale bonusuri de performanta.

ELF EXPERT este o firma de contabilitate, evaluare, audit financiar, expertiza contabila si consultanta, cu sediul in Bucuresti, str. Ienachita Vacarescu, nr. 38, sector 4.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos