Economist Contabilitate Generala

Barrier S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”.
Noi te învățăm „să-ți croiești” cariera in Barrier
și te încurajăm să explorezi propriul drum profesional.

Ceilalți îți spun să ramai ,, cu picioarele pe pământ''.
Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Să taci.
Noi te sprijinim să ,,ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău .
Să îți urmezi pasiunea.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica alaturi de care sa iti pui in practica cunostintele si sa te dezvolti in domeniul Financiar?

Ce asteptari avem de la tine:
  • Studii superioare economice
  • Cel putin 3 ani de experienta in activitate financiar – contabila
  • Cunoasterea unui program de contabilitate (constituie un avantaj experienta de lucru in SAP)
  • Cunostinte medii de Word si Excel

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale:
  • Verificarea si operarea documentelor financiar contabile (facturi de intrare, facturi de iesire, miscari stocuri, banci)
  • Participarea la inventare
  • Participarea la operatiunile necesare inchiderii lunare
  • Realizarea de rapoarte diverse
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante corelate cu nivelul profesional demonstrat in companie,
  • Program de lucru: de Luni pana Joi – 08.00 - 17.00; vineri program scurt - 08.00 – 14.30 (week-end liber),
  • Contract pe perioada nedeterminata,
  • Asigurare medicala si de viata,
  • Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III, abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil,
  • Program personalizat de training si integrare,
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor,
  • Oportunitati de avansare in cariera,

Compania Barrier are o experienta in domeniul tamplariei termoizolante, punand bazele structurii actuale in urma cu 25 ani si incepand sa produca ferestre si usi din PVC, sub numele de Barrier.
Ferestrele Barrier sunt produse in fabrica din Bacau, cu ajutorul a peste 400 de angajati, fiind renumite atat in Romania, cat si in Europa.

Pentru informatii suplimentare accesați http://www.barrier.ro/

Publicat 26 oct. 2021 Expiră 25 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos