Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Economist Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societate de consultanta financiar contabila, cautam coleg(a) pentru echipa noastra de servicii contabile, cu experienta de minim 3 ani in firma similara.

Daca esti tanar, ambitios, dornic sa acumulezi cunostinte si sa devii un bun profesionist in domeniul financiar contabil, atunci TU esti persoana pe care o cautam.

Vino sa ne cunoastem, noi iti oferim sansa de a face parte dintr-o echipa de experti, de a te forma, de a invata si a impartasi valorile noastre profesionale (invatare continua, inovare, performanta).

Cautam persoane cu disponibilitate incepand cu 01 februarie 2016. Salariul oferit este de 500 EUR net pentru norma intreaga cu contract de munca.

Descrierea jobului

Operatiuni specifice de evidenta contabila, salarizare si intocmire declaratii fiscale pentru clientii companiei.

We are a pioneering team of professionals with more than 15 years' experience in consulting who challenges the traditional accounting by introducing the concept of "Accounting in the Cloud'.

We offer our clients modern accounting technologies which enable them to remain connected to the business anytime, anywhere, from any mobile device with internet connection.

With our powerfull integrated platform we offer more than accounting, but an one-stop-shop solution with sophisticated business intelligence tools which provide critical insights from within the business.

Expirat
Economist Contabil  -  Cloud Accounting Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles