Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

ECONOMIST / CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Economist (a) / contabil(a) cu experienta in evidenta clienti , creante , solduri , stocuri , contabilitate de gestiune, etc. Persona foarte ordonata, loiala , cu spirit de initiativa si simt de raspundere pentru activitatea in care este implicata .

Descrierea jobului

Relatii cu clientii , urmarire facturi , scadente , recuperare creante , ordonare documente , analiza economica , propuneri de imbunatatire a circuitului documentelor in firma , eficientizarea activitatii din departamentul de contabilitate .

Firma importatoare solida cu o retea de distributie nationala C&C , Hypermarket , benzinarii , retail .

Expirat
ECONOMIST / CONTABIL  -  NICORO TOYS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles