Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

ECONOMIST/CONTABIL

IAȚCU I. ALEXANDRA-ILIUȚA - EXPERT CONTABIL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii economice universitare constituie un avantaj
- Cunostinte de contabilitate, legislatie contabila si fiscala
- Cunostinte de operare in ︁️︅︆︂︀︁︇​︂︌︋︃​︁︁︎️​︉︄︅︈​︇︂︌︂︇︅︈︇︍︅︌︌programul Nexus, Saga, SmartBill constituie un avantaj
- Atenție la detalii, initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
- Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
- O bună cunoaștere a aplicațiilor Office (editoare de texte/Word și calcul tabelar/Excel)
- Constituie un avantaj detinerea de permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

- Evidenta clienti, furnizori
- Gestiune stocuri materii prime si materiale, produse finite
- Inventariere stocuri la punctele de lucru
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︈︂​︇︇​︁︆​︁︇︁- Tinerea relatiei cu banca
- Intocmirea de rapoarte solicitate de conducere sau seful ierarhic
- Contabilizarea facturilor de intrare, a facturilor emise, respectiv casa, banca, RON/EURO, deconturi
- Contracte clienti
- Locul de munca se afla in loc.Ipotesti, judetul Suceava

Suntem un birou de contabilitate cu viziune spre dezvoltare si ascensiune.
Deviza noastra este DE LA FOARTE BINE IN SUS atat in viata cat si in munca pe care o facem.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 16 Iul. 2024 Expiră 18 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.