Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Economist-contabil

SC SYMMETRICA SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii economice universitare constituie un avantaj
- Cunostinte de contabilitate, legislatie contabila si fiscala
- Cunostinte de operare in programul Nexus constituie un avantaj
- Spirit de echipa
- Atenție la detalii, initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
- Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
- O bună cunoaștere a aplicațiilor Office (editoare de texte/Word și calcul tabelar/Excel)
- Disponibilitate pentru lucru în echipă cu colegi din departamente tehnice și economice
- Constituie un avantaj detinerea de permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

- Evidenta clienti, furnizori
- Gestiune stocuri materii prime si materiale, produse finite
- Inventariere stocuri la punctele de lucru
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈- Tinerea relatiei cu banca
- Intocmirea de rapoarte solicitate de conducere sau seful ierarhic
- Contabilizarea facturilor de intrare, a facturilor emise, respectiv avizare
- Locul de munca se afla in loc.Suceava, judetul Suceava

SC Symmetrica SRL lider national in productia de prefabricate vibropresate din beton si a echipamentelor, utilajelor automatizate necesare productiei prefabricatelor destinate constructiilor civile si industriale.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 15 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.