Economist / Contabil

F & L Eurocont Consultanta S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii economice liceale sau universitare;
  • Cunoasterea programului SAGA;
  • Cunostinte bune ale pachetului Microsoft Office;
  • Experienta de minim 3 ani in domeniul financiar-contabil;
  • Abilitati de comunicare, relationare si planificare;
  • Fire dinamica, flexibila, organizata cu dorinta de a invata;

Descrierea jobului

  • Gestioneaza un portofoliu de firme (diverse domenii), mentine legatura cu clientii;
  • Realizeaza totalitatea activitatilor contabile conform legislatiei;
  • Solicita, sorteaza si arhiveaza documentele contabile;
  • Intocmeste declaratii fiscale, inchideri lunare, bilant, balanta de verificare si diverse rapoarte;

Compania noastra ofera servicii de contabilitate, consultanta si expertiza contabila. Detinem in portofoliu peste 100 de clienti cu diverse domenii de activitate.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.