Economist / Contabil

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Echipele din Asko Group (Toyota, Mazda și Honda) au crescut rapid, iar pentru asta avem nevoie de un al treilea coleg în departamentul financiar-contabil într-o companie din domeniul auto care este într-o continuă expansiune.

Cum ești tu?
  • Ai valori precum: integritate, responsabilitate și profesionalism;
  • Ești absolvent/ă de studii superioare în domeniul financiar/contabilitate;
  • Să fii un bun cunoscator de Excel;
  • Ai experiență de 3 ani pe un post asemănător (contabilitate primară);
  • Ești o persoană organizată, meticuloasă și cu atenție la detalii.

Descrierea jobului

Fii parte dintr-o echipă unde vei avea următoarele responsabilități:
  • Înregistrare în contabilitate a documentelor primare;
  • Înregistrare extrase de cont (încasari și plăți);
  • Verificare registru de casă
  • Cunoștințe planuri de conturi și reguli de funcționare a conturilor;
  • Îndosarierea și arhivarea documentelor;
  • Efectuarea de situații solicitate de management.

Beneficii:
  • Pachet salarial corelat cu performanțele individuale și de echipă;
  • Vacanță de sărbători;
  • Cadou pentru ziua de naștere (500 lei);
  • Team building în cursul săptămânii;
  • Discount la manoperă și piese pentru autoturismul propriu;
  • Un mediu de lucru prietenos

Locație: Șoseaua de Centură, nr.57, Chiajna, Ilfov (Asko Honda)
Program: de luni până vineri de la 08:00 la 17:00 (1h pauză de masă)

Descrierea companiei

www.asko.ro

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022