Economist contabil

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare economice
- experienta in domeniul financiar-contabilitate de min.5 ani.

Descrierea jobului

- operarea in contabilitate a vanzarilor efectuate in magazinele societatii si a facturilor de achizitii de bunuri si servicii;
- verificarea si concilierea soldurilor conturilor de marfuri cu soldul stocului de marfuri pentru magazinele societatii;
- verificarea si arhivarea documentelor in conformitate cu procedurile interne ale societatii;
- importul in programul de contabilitate a extraselor de cont pentru incasarile cu cardul si verificarea acestora;
- pregatirea datelor in vederea intocmirii declaratiei 394;
- lunar calculeaza profitabilitatea pe magazine si tagetele de vanzari;
- alte lucrari in necesare departamentului financiar-contabil;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu motivant;
- mediu de lucru excelent in cadrul unei echipe tinere si creative;
- oportunitatea construirii unei cariere in cadrul celei mai mari retele de magazine de ceasuri, bijuterii si cosmetice.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos