Economist/contabil

SC EXCONT SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare, cu experienta si pregatita sa se perfectioneze.

Descrierea jobului

- Intocmire registre contabile: jurnal, inventar, evidenta fiscala;
- Inregistrari contabile: casa, banca, furnizori, compensari, obiecte inventar
- Inchiderea conturilor de venituri, cheltuieli si TVA dupa verificarea balantei
- Intocmirea a decontului de TVA, declaratiei 100, declaratiilor de CAS, somaj, sanatate, ITM;
- Reglarea fisei fiscale
- Intocmirea Bilantului semestrial si anual
- Coordonarea activitatii de contabilitate in cadrul mai multor societati

SC EXCONT SRL ofera servicii de contabilitate, consultanta si expertiza contabila , avand sedii in orasul Voluntari si Bucuresti, detinand un portofoliu de peste 300 de clienti in toate domeniile de activitate
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 26 mai 2022