Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 10 Feb 2021 | Expiră 13 Feb 2021

Economist / contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societate cu capital privat integral romanesc, ce ofera servicii de contabilitate, membra CECCAR si CAFR angajeaza contabil junior
-proaspat asbsolvent de
Studii-absolvent(a) al Facultatii de Stiinte Economice – profil contabilitate -
Bune cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office ( word, excel, outlook)
Bune abilitățile de comunicare, organizare și prioritizare;
Atenție la detalii, responsabilitate, ordine si corectitudine;
Capacitate de asimilare a cunoștințelor, inițiativă, amabilitate

Descrierea jobului

  • activitati de contabilitate specifice intr-o societate de contabilitate si audit.
Beneficii:
- Mediul de lucru placut
- programul este de 8 ore pe zi , flexibilitate in functie de activitatea din luna
- Pachet salarial negocibil in functie de competente si experienta cu posibilitate de majorarea in functie de activitati si performanta la locul de munca
- Posibilitatea invatarii si dezvoltarii personale si profesionale
- specializare la locul de munca, cursuri de specializare platite in functie de modificarile legislative,

SC MARIS CONT BACAU SRL este o societate cu capital privat integral romanesc, ce ofera servicii de contabilitate, servicii de consultanta financiar-contabila asigurate de o echipa tanara, dinamica de profesionisti in domeniul financiar-contabil si managementul afacerilor, compania fiind inregistrata in tabloul CECCAR si CAFR si avand coblaborari in diverse domenii.

Expirat
Economist / contabil  -  Maris Cont Bacau S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles