Publicat 10 Nov 2020 | Reactualizat 05 Dec 2020 | Expiră 10 Dec 2020

Economist/contabil

1 post

Candidatul ideal

• Studii superioare in domeniul financiar / contabil / economic;
• Minimum 1-2 ani experiența similara in domeniul financiar-contabil;
• Cunostiinte solide de contabilitate, raportare și cunoștințe fiscale
• Experiență semnificativă cu un software de gestiune (ERP), cunoasterea software-ului SAP constituie un avantaj
• Cunoștințe avansate de Microsoft Excel;
• Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informațiilor;
• Spirit organizatoric, abilitați de comunicare, atenție la detalii.

Descrierea jobului

Ţine evidenţa contabilă a operaţiilor financiare în conformitate cu principiile generale ale contabilităţii
Verifică exactitatea documentelor şi operaţiilor contabile
Verifica incasarile si platile, provenienta si distribuirea acestora
Intocmeste componente ale soldurilor conturilor si efectueaza reglari pe baza acestora
Intocmeste diverse situatii necesare auditului

HELL ENERGY este un brand tânăr de succes, pe o piață dinamică a băuturilor energizante. HELL este, de asemenea, unul dintre brandurile ce au înregistrat cele mai mari creșteri pe piața FMCG, fapt dovedit de drumul său scurt către succes și de extinderea constantă pe numeroase piețe internaționale. Brand fondant în anul 2006, HELL a devenit un concurent dominant pe piețele internaționale în decurs de numai trei ani. Fiind o alegere de top a consumatorilor pe mai multe piețe, este disponibilă acum în aproape 50 de țări din întreaga lume.

Economist/contabil  -  HELL ENERGY ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles