Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Economist - Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare economice finalizate
Nu este necesara experienta in domeniu, oferim training specializat si gratuit pentru acest post
Cunostinte foarte bune PC: MS Office
Cunostinte contabile
Cunostinte limba engleza – nivel mediu
Foarte buna capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii
Capacitate de organizare si planificare
Persoana echilibrata, cu atitudine proactiva, capabila sa isi asume decizii si sa lucreze intr-un ritm de lucru alert

Descrierea jobului

Intocmeste si actualizeaza inregistrarile contabile zilnice in sistemul ERP al companiei;
Sa participe la elaborarea procedurilor de lucru privind principalele activitati ale departamentului contabil si sa se asigure ca inregistrarile contabile sunt efectuate cu acuratete;
Evidenta stocurilor (obiecte de inventar, consumabile, etc).
Inregistrare si verificare deconturi departament logistic.
OFERTA
- Salariul este motivant,
- Training si specializare in segmentul financiar contabil;
- Mediu de lucru foarte placut si bine organizat;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala

Grup de firme ce activeaza in domeniul de HORECA, import export si comert de cafea si produse aditionale. Posesori brandu-rilor Black Wolf, Pellini Evolution, Boxcoffee, Astercafe.ro

Expirat
Economist - Contabil  -  SC Aster Premium SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles