de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 11 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Economist/Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice
Experienta de minim 3 ani in domeniu financiar-cotabil(societati comerciale), de la evidenta primara la balanta.
Bune cunostinte financiar-contabile, legislative si de fiscalitate
Cunostinte de operare MS Office, Excel,Word .
Competente ale persoanei selectionate:
1.foarte bine organizata
2.precisa, cu simtul responsabiltatii
3.acuratete foarte buna
4.confidentiala
5.analitica
Disponibilitate imediata.
Va lucra sub coordonarea Directorului Economic.

Descrierea jobului

-evidenta contabila a stocurilor, relatiilor cu tertii
-contabilizeaza facturile emise de firma;
-inregistreaza facturile emise de furnizori;
-inregistreaza incasarile si platile;
-verifica corectitudinea inregistrarilor in registrul de casa;
-inregistreaza intrarile si iesirile de marfuri;
-verifica integritatea stocurilor;
-verifica zilnic soldul din bancii;
-intocmeste zilnic lista facturilor emise si neincasate;
-intocmeste si urmareste zilnic plata facturilor furnizorilor conform scadentarului intocmit;
-asigura incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli.

Expirat
Economist/Contabil  -  Dorna Agri

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles